...katalogmarkaya göre arama

Otomobil markasına göre arama

Aracınıza uygun lastik
En yakın Yetkili Satıcılar
Aracınıza uygun lastikleri bulmak için kolay arama adımlarımızı izleyin.
Devam etmek için aşağıdaki seçeneklerden birini seçin.
Araç markasına göre lastik arama sayesinde sadece birkaç tıklamayla ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulabileceksiniz. Teknik özelliklere ve onay kriterlerine göre en uygun Pirelli lastik tipini görmek için aracın marka, model, yıl ve versiyonunu girmeniz yeterli. İkinci adımda, seçilen araç modeline orijinal olarak takılan lastiklerin yerini alabilecek lastik boyutlarının listesini görebileceksiniz.

En çok aranan otomobil markaları

AUDI
BMW
LAND ROVER
MERCEDES
PORSCHE
Yukarı git
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Z

DİKKAT! Araç markasına göre lastik arama sayesinde, en iyi çözümü bulabileceksiniz. sadece birkaç tıklamayla ihtiyaçlarınıza uygun. Teknik özelliklere ve onay kriterlerine göre en uygun Pirelli lastiğini görmek için aracın marka, model, yıl ve versiyonunu girmeniz yeterli. Daha sonra, seçilen araç modeline orijinal olarak takılan lastiklerin yerine geçebilecek lastik boyutlarının bir listesi (varsa) görüntülenecektir.

Bu sonuçlar bir gösterge olarak verilmiştir. Pirelli olası yanlışlıklardan sorumlu değildir. Satın alma işlemine devam etmeden önce uygun doğrulamaları yapmanız gerekir. Önerilen değişime engel teşkil edebilecek teknik veya düzenleyici özelliklerin olup olmadığını doğrulamak için bir Pirelli bayisine danışabilirsiniz. Yasal Açiklamalar