PORSCHE için lastikler

Aracınıza uygun lastik
En yakın Yetkili Satıcılar
Katalogda PORSCHE arabanız için doğru Pirelli lastiğini bulmak her zamankinden daha kolay ve sezgisel. PORSCHE cihazınızın modelini, kayıt yılını ve sürümünü girerek aramayı üstten özelleştirin. Sonunda size Pirelli lastik kataloğunda PORSCHE için hangi ebatların mevcut olduğunu söyleyeceğiz.

Çok geniş bir PORSCHE araç yelpazesi için çeşitli Pirelli ürün sayfalarına bakabilecek ve Yüksek performansın, güvenliğin, ileri teknolojilerin ve her türlü hava koşuluna uyum sağlamanın mümkün olduğu bir dünyaya sadece bir tık uzakta.

Orijinal ekipman PORSCHE

SCORPION™ ALL TERRAIN PLUS

Suv
3PMSF
Dört MEVSİM
YOL DIŞI

SUV araçlar için yol dışı performans

CINTURATO P7™ BLUE

OTOMOBİL
SEYAHAT
Yaz

Uzun lastik ömrü, kısa fren mesafesi

SCORPION™ WINTER 2

Suv
3PMSF
Kış
SEYAHAT
Kontrol gücü

Kış mevsiminin dehası

YENİ

P ZERO ROSSO™

OTOMOBİL
Suv
Yaz
SPORTİF

Performans ve konfor arasında optimum denge

SCORPION™ WINTER

Suv
3PMSF
Kış
SEYAHAT
Kontrol gücü

Kış koşullarında çekiş mükemmelliği

CINTURATO P7™ ALL SEASON

OTOMOBİL
SEYAHAT
Dört MEVSİM

Dört mevsim yeşil performans

P ZERO™

OTOMOBİL
Suv
Yaz
SPORTİF

Tüm otomobiller için sportif performans

SCORPION™ VERDE

Suv
SEYAHAT
Yaz

Özgürlüğünüzü şekillendirin %0 off road, %100 on road

SCORPION VERDE™ ALL SEASON

Suv
SEYAHAT
Dört MEVSİM

Özgürlüğünüzü şekillendirin. %15 off road, %85 on road

SCORPION™ ZERO ALL SEASON

Suv
Kontrol gücü
Dört MEVSİM

En talepkar OE üreticilerinin SUV'ları için yüksek performanslı dört mevsim lastiği

P ZERO™ (PZ4)

OTOMOBİL
Suv
Yaz
SPORTİF

Mükemmel uyum

YENİ

P ZERO™ WINTER

OTOMOBİL
SPORTİF
Kış
3PMSF

Kışın kalıplarını yıkın

YENİ

WINTER SOTTOZERO™ 3

OTOMOBİL
Kış
SEYAHAT
Kontrol gücü
3PMSF

Kış sezonunda en yüksek performans

WINTER SOTTOZERO™ 3 cake

WINTER SOTTOZERO™ SERIE II

OTOMOBİL
Kış
SEYAHAT
Kontrol gücü
3PMSF

Kış mevsiminde tüm yol koşullarında güvenli bir sürüş sağlar

WINTER SOTTOZERO™ SERIE II cake
PORSCHE otomobiliniz için en iyi Pirelli lastiğini seçmek basittir: Kapsamlı kataloğumuzda uygun lastik tipini görmek için yalnızca aracın yılını ve versiyonunu seçmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgiye sahip değilseniz veya bilmiyorsanız, lastiklerin ölçümüne göre arama yapmak için kataloğa başvurmanızı öneririz. PORSCHE arabanıza uygundur. PORSCHE aracınız için Pirelli ürünleriyle ilgileniyorsanız ve kataloğu gördükten sonra satın almak için zaten bir ürün seçtiyseniz, 'a danışın. Pirelli distribütörü, profesyonelliğin, yeterliliğin ve desteğin garantisidir ve şunları yapabileceksiniz: Size en uygun çözümü en uygun fiyata sunuyoruz.

Pirelli kataloğu, yılın her dönemi için mevsimsel değişikliklere ve olumsuzluklara karşı özel olarak tasarlanan geniş ürün yelpazesiyle PORSCHE sahiplerine seyahatlerini, seyahatlerini ve günlük aktivitelerini daha da güvenli hale getirme olanağı sunuyor. kış lastikleri yüksek çekiş kapasitesi ve suda kızaklamaya karşı direnç sunar. Islak yollarda ve düşük sıcaklıklarda bile mükemmel yapışma özelliğine sahiptir. yaz lastikleri yüksek sıcaklık koşullarında yüksek güvenilirlik ve düşük yuvarlanma direnci sağlar ve mükemmel yol tutuşu. Pratik ve işlevsel Dört Mevsim lastikler, özellikleri bir araya getiriyor Tek üründe yüksek performansı garanti eden kış ve yaz lastikleri.

DİKKAT! Araç markasına göre lastik arama sayesinde, en iyi çözümü bulabileceksiniz. sadece birkaç tıklamayla ihtiyaçlarınıza uygun. Teknik özelliklere ve onay kriterlerine göre en uygun Pirelli lastiğini görmek için aracın marka, model, yıl ve versiyonunu girmeniz yeterli. Daha sonra, seçilen araç modeline orijinal olarak takılan lastiklerin yerine geçebilecek lastik boyutlarının bir listesi (varsa) görüntülenecektir.

Bu sonuçlar bir gösterge olarak verilmiştir. Pirelli olası yanlışlıklardan sorumlu değildir. Satın alma işlemine devam etmeden önce uygun doğrulamaları yapmanız gerekir. Önerilen değişime engel teşkil edebilecek teknik veya düzenleyici özelliklerin olup olmadığını doğrulamak için bir Pirelli bayisine danışabilirsiniz. Yasal Açiklamalar