...markaya göre aramavolkswagen

VOLKSWAGEN için lastikler

Aracınıza uygun lastik
En yakın Yetkili Satıcılar
Katalogda VOLKSWAGEN arabanız için doğru Pirelli lastiğini bulmak her zamankinden daha kolay ve sezgisel. VOLKSWAGEN cihazınızın modelini, kayıt yılını ve sürümünü girerek aramayı üstten özelleştirin. Sonunda size Pirelli lastik kataloğunda VOLKSWAGEN için hangi ebatların mevcut olduğunu söyleyeceğiz.

Çok geniş bir VOLKSWAGEN araç yelpazesi için çeşitli Pirelli ürün sayfalarına bakabilecek ve Yüksek performansın, güvenliğin, ileri teknolojilerin ve her türlü hava koşuluna uyum sağlamanın mümkün olduğu bir dünyaya sadece bir tık uzakta.

Orijinal ekipman VOLKSWAGEN

SCORPION™

Suv
SEYAHAT
Yaz

Yaz mevsiminin ikonu

YENİ

CINTURATO™ WINTER 2

OTOMOBİL
SEYAHAT
Kış
3PMSF

Kış koşullarında güvenlik ve konfor

YENİ

SCORPION™ ZERO ALL SEASON

Suv
Kontrol gücü
Dört MEVSİM

En talepkar OE üreticilerinin SUV'ları için yüksek performanslı dört mevsim lastiği

CINTURATO P7™ (P7C2)

OTOMOBİL
SEYAHAT
Yaz

Otomobilinizin kontrolünü ele alın

YENİ

P ZERO™ (PZ4)

OTOMOBİL
Suv
Yaz
SPORTİF

Mükemmel uyum

YENİ

CINTURATO™ ALL SEASON SF 2

OTOMOBİL
SEYAHAT
3PMSF
Dört MEVSİM

Yıl boyunca huzur dolu güvenlik

CINTURATO™ ALL SEASON SF 2 cake
VOLKSWAGEN otomobiliniz için en iyi Pirelli lastiğini seçmek basittir: Kapsamlı kataloğumuzda uygun lastik tipini görmek için yalnızca aracın yılını ve versiyonunu seçmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgiye sahip değilseniz veya bilmiyorsanız, lastiklerin ölçümüne göre arama yapmak için kataloğa başvurmanızı öneririz. VOLKSWAGEN arabanıza uygundur. VOLKSWAGEN aracınız için Pirelli ürünleriyle ilgileniyorsanız ve kataloğu gördükten sonra satın almak için zaten bir ürün seçtiyseniz, 'a danışın. Pirelli distribütörü, profesyonelliğin, yeterliliğin ve desteğin garantisidir ve şunları yapabileceksiniz: Size en uygun çözümü en uygun fiyata sunuyoruz.

Pirelli kataloğu, yılın her dönemi için mevsimsel değişikliklere ve olumsuzluklara karşı özel olarak tasarlanan geniş ürün yelpazesiyle VOLKSWAGEN sahiplerine seyahatlerini, seyahatlerini ve günlük aktivitelerini daha da güvenli hale getirme olanağı sunuyor. kış lastikleri yüksek çekiş kapasitesi ve suda kızaklamaya karşı direnç sunar. Islak yollarda ve düşük sıcaklıklarda bile mükemmel yapışma özelliğine sahiptir. yaz lastikleri yüksek sıcaklık koşullarında yüksek güvenilirlik ve düşük yuvarlanma direnci sağlar ve mükemmel yol tutuşu. Pratik ve işlevsel Dört Mevsim lastikler, özellikleri bir araya getiriyor Tek üründe yüksek performansı garanti eden kış ve yaz lastikleri.

DİKKAT! Araç markasına göre lastik arama sayesinde, en iyi çözümü bulabileceksiniz. sadece birkaç tıklamayla ihtiyaçlarınıza uygun. Teknik özelliklere ve onay kriterlerine göre en uygun Pirelli lastiğini görmek için aracın marka, model, yıl ve versiyonunu girmeniz yeterli. Daha sonra, seçilen araç modeline orijinal olarak takılan lastiklerin yerine geçebilecek lastik boyutlarının bir listesi (varsa) görüntülenecektir.

Bu sonuçlar bir gösterge olarak verilmiştir. Pirelli olası yanlışlıklardan sorumlu değildir. Satın alma işlemine devam etmeden önce uygun doğrulamaları yapmanız gerekir. Önerilen değişime engel teşkil edebilecek teknik veya düzenleyici özelliklerin olup olmadığını doğrulamak için bir Pirelli bayisine danışabilirsiniz. Yasal Açiklamalar