...tttt roadster quattro 1.8 t 225

AUDI TT ROADSTER QUATTRO 1.8 T 225 için lastikler

Aracınıza uygun lastik
En yakın Yetkili Satıcılar
AUDI lastik kataloğunda AUDI TT TT ROADSTER QUATTRO 1.8 T 225 aracınız için en iyi lastiği bulacaksınız. Teknik sayfada görünen ölçümü girerek üstteki aramayı özelleştirin.

Seçilen lastiğin sayfasına erişerek, farklı olası çözümleri karşılaştırarak lastik teknik özelliklerine bakabileceksiniz. . Pirelli, AUDI TT TT ROADSTER QUATTRO 1.8 T 225 sahiplerine yüksek performansı garanti eden geniş bir teknoloji yelpazesi sunuyor.
AUDI TT TT ROADSTER QUATTRO 1.8 T 225 aracınıza en uygun lastiği bulmak çok basittir: ölçüyü girmeniz yeterlidir. Doğru lastiği bulduğunuzda, size yardımcı olabilecek bir Pirelli bayisine başvurun. Montaj için size kişiselleştirilmiş hizmetler ve en iyi satış sonrası desteği sunuyoruz.
AUDI TT TT ROADSTER QUATTRO 1.8 T 225 aracınızı her mevsimin olumsuz hava koşullarından korumanın ve yollarda en iyi performansı elde etmenin sırrı, yılın her dönemi için doğru lastikleri seçmektir: kış lastikleri; yaz lastikleri, binek otomobiller, SUV'ler, 4x4'ler, nakliye araçları veya spor otomobiller için yüksek sıcaklıklarda yüksek güvenilirlik için veya Dört Mevsim lastikler, pratik ve işlevsel olup en iyi kış ve yaz lastiklerini sağlarlar ve böylece uzun bir servis ömrünü garanti eder. Tüm yıl boyunca kullanılabilen tek bir üründe en iyi özellikler.

DİKKAT! Araç markasına göre lastik arama sayesinde, en iyi çözümü bulabileceksiniz. sadece birkaç tıklamayla ihtiyaçlarınıza uygun. Teknik özelliklere ve onay kriterlerine göre en uygun Pirelli lastiğini görmek için aracın marka, model, yıl ve versiyonunu girmeniz yeterli. Daha sonra, seçilen araç modeline orijinal olarak takılan lastiklerin yerine geçebilecek lastik boyutlarının bir listesi (varsa) görüntülenecektir.

Bu sonuçlar bir gösterge olarak verilmiştir. Pirelli olası yanlışlıklardan sorumlu değildir. Satın alma işlemine devam etmeden önce uygun doğrulamaları yapmanız gerekir. Önerilen değişime engel teşkil edebilecek teknik veya düzenleyici özelliklerin olup olmadığını doğrulamak için bir Pirelli bayisine danışabilirsiniz. Yasal Açiklamalar