ALFA ROMEO 164 için lastikler

Aracınıza uygun lastik
En yakın Yetkili Satıcılar
ALFA ROMEO lastik kataloğunda 164 modelinize uygun lastiği bulun. Kayıt yılınızı ve ALFA ROMEO 164 sürümünüzü girerek üstteki aramayı özelleştirin. ALFA ROMEO 164 için mevcut ölçüleri belirteceğiz.

Her lastiğin veri sayfasına erişerek, farklı olası çözümleri karşılaştırarak lastiklerin teknik özelliklerine bakabileceksiniz. Pirelli, ALFA ROMEO 164 sahiplerine yaz lastikleri, kış lastikleri ve dört mevsim lastikleri şeklinde geniş bir katalog sunuyor.
ALFA ROMEO 164'iniz için en iyi lastiğin hangisi olduğunu belirlemek çok basittir, çünkü Pirelli, ürünlerinde maksimum kişiselleştirme sağlamak ve tüm sürücülerin keyif almasını sağlamak için pistte, yolda ve arazide tüm otomobil üreticileriyle teknik testler gerçekleştirir. tavizsiz yüksek kalite. Aramayı ALFA ROMEO 164 ürününüze uygun ölçüme göre başlatın. Uygun lastiği bulduğunuzda, şunları yapabilecek tek kişi olan Pirelli distribütörüyle iletişime geçin; Montaj için size kişiselleştirilmiş hizmetler ve en iyi satış sonrası desteği sunuyoruz. ALFA ROMEO aracınızın modelini bilmiyorsanız lastik ebadına göre arama yapabilirsiniz.
Pirelli, ALFA ROMEO 164 sahiplerine yaz lastikleri, kış lastikleri ve dört mevsim lastikler ( Dört Mevsim), ticari araçlar, SUV'lar, sedanlar ve spor arabalar için mükemmeldir. Lastiklerinizi mevsimsel olarak değiştirmeniz çok önemlidir, çünkü bu durum Farklı hava koşullarının ya da yıl içinde seyahat edeceğiniz yol türünün yol açabileceği sorunları mümkün olduğunca en aza indirebileceksiniz. Soğuk dönemler için özel olarak tasarlanmış kış lastikleri veya sıcak dönemler için yaz lastikleri arasından seçim yapabilir veya yıl boyunca mükemmel performans sunan dört mevsim (Dört Mevsim) modellerini tercih edebilirsiniz.

DİKKAT! Araç markasına göre lastik arama sayesinde, en iyi çözümü bulabileceksiniz. sadece birkaç tıklamayla ihtiyaçlarınıza uygun. Teknik özelliklere ve onay kriterlerine göre en uygun Pirelli lastiğini görmek için aracın marka, model, yıl ve versiyonunu girmeniz yeterli. Daha sonra, seçilen araç modeline orijinal olarak takılan lastiklerin yerine geçebilecek lastik boyutlarının bir listesi (varsa) görüntülenecektir.

Bu sonuçlar bir gösterge olarak verilmiştir. Pirelli olası yanlışlıklardan sorumlu değildir. Satın alma işlemine devam etmeden önce uygun doğrulamaları yapmanız gerekir. Önerilen değişime engel teşkil edebilecek teknik veya düzenleyici özelliklerin olup olmadığını doğrulamak için bir Pirelli bayisine danışabilirsiniz. Yasal Açiklamalar