LASTİK KATALOĞU

Kış Lastikleri

TÜM KIŞ LASTİK
SERİSİNİ GÖSTER

Bir otomobil için lastik almak, büyük ölçüde sürücülerin yıl boyunca karşı karşıya kaldığı değişik mevsimsel hava koşullarına bağlıdır. Her mevsim doğru lastiği kullanmak, yüksek düzeyde performans ve güvenlik, daha az aşınma ve mümkün olan en iyi sürüş deneyimini sağlar. Pirelli lastik kataloğunda her mevsim ve her türlü otomobil modeli için geniş bir lastik yelpazesi sunuluyor.

DÖRT MEVSİM LASTİKLER

DÖRT MEVSİM LASTİK
KATALOĞUNU
GÖRÜNTÜLE

Pirelli Dört Mevsim lastik kataloğundaki ürünler, pratiklik ve işlevsellik özellikleriyle tanımlanıyor. Yıl boyunca benzersiz bir çözüm sunmak için hem yaz hem de kış lastiklerinin özelliklerini kesintisiz bir şekilde entegre eden ileri teknolojiyle üretilmektedir. Pirelli’nin başardığı inovasyonların en mükemmel ifadesi olan Cinturato Dört Mevsim, kompakt ve orta ölçekli otomobiller için kış lastiklerine en iyi alternatif olarak sunulmaktadır. Bu devrim yaratan lastik, Seal Inside teknolojisini çeşitli lastik ölçülerinde sunarak lastiğiniz delinse dahi yola devam edebilmenizi sağlamaktadır. Pirelli lastik kataloğunda her türlü sürüş ihtiyacınıza tam anlamıyla yanıt veren geniş bir ürün yelpazesi sizi bekliyor.

YAZ LASTİKLERİ

YAZ LASTİKLERİ
KEŞFEDİN

Pirelli, yaz mevsimi geldiğinde ihtiyacınız olan tüm performansı ve güvenliği sunmak için yanınızda. Pirelli yaz lastikleri, şehir otomobillerinden SUV'lara, sedanlardan spor otomobillere kadar her türlü otomobil türüne uygun çeşitli alternatifler sunmak, ortadan yükseğe kadar değişik sıcaklıklarda güvenilir kalmak amacıyla özel olarak tasarlanan bir hamurdan üretiliyor. Yaz lastiğinin özel profili, daha düşük dönme direnci, mükemmel yol tutuşu ve daha düşük frenleme mesafeleri sağlamak için yenilikçi bir yaklaşımla tasarlanıyor.