P Zero Club Summer - Tyrelife

LASTİKLERİNİZE HAKETTİĞİ DEĞERİ VERİN

Lastikleriniz güvende olmayı hakediyor. Siz de Pirelli teknolojinin sizlere sunduğu yenilik ve kaliteyi hakediyorsunuz. Tyrelife Lastik Garantisi kapsamında lastiklerinizi hiç bir ek ücret ödemeden delinme, çarpma veya yanma gibi dış etkenlerin sebep olduğu kasıtlı olmayan hasar durumlarında koruma altına alırsınız.

KAYIT OL

 

Kampanyadan Pirelli Yetkili Satıcılarından tek sefere, en az 4 adet, 17 jant ve üzeri  oto, SUV (4x4) yada hafif ticari araç (en fazla 3.500 kg),  yaz, kış veya 4 mevsim lastik satın alan tüketiciler ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.

Kampanya kapsamında, fatura tarihinizden itibaren 6 ay süresince delinme, çarpma veya yanma gibi dış etkenlerin sebep olduğu kasıtlı olmayan durumlarda hasar gören 1  lastiğinizin birebir aynı veya muadil ölçü ve desende yenisiyle değişimi sağlanır.

KAMPANYADAN YARARLANMAK ÇOK KOLAY:

1. PIRELLI LASTİK SATIN ALIN

Pirelli Yetkili Satıcılarından tek sefere, en az 4 adet, 17 jant ve üzeri  oto, SUV (4x4) yada hafif ticari araç (en fazla 3.500 kg),  yaz, kış veya 4 mevsim lastik satın alın.

2. KAMPANYA KAYDINIZI GERÇEKLEŞTİRİN

Fatura tarihinizden itibaren 6 ay süreyle geçerli olacak Tyrelife Lastik Garantisi’ni aktive edebilmek için fatura tarihinizden itibaren 15 gün içerisinde pirelli.com.tr’de yer alan Tyrelife sayfamızı ziyaret ederek kampanya kaydını gerçekleştirin.

3. YOLLARIN KEYFİNİ SÜRÜN

Koruma altına aldığınız lastiklerinizle yolların keyfini güvenle sürün.


icona_pdf Detaylar için kampanya broşürünü inceleyebilirsiniz