PIRELLI SEAL INSIDE

SEAL INSIDE™

Technologia samouszczelniająca Pirelli pozwala na kontynuowanie bezpiecznej jazdy po przebiciu opony, zachowując pełną kontrolę nad pojazdem i przenosząc bezpieczeństwo na drodze oraz przyjemność z jazdy na wyższy poziom.

Dopasuj do swojego samochodu

Szukaj według marki samochodu lubwyszukiwanie według rozmiaru opon
01
Wybierz markę samochodu
02
Wybierz model
03
Wybierz rok
04
Wybierz wersję
05
Wybierz wynik dostosowany do Ciebie
Samochod/Technologia i Wiedza/Seal Inside
CIĄGŁA MOBILNOŚĆ

KORZYŚCI

KONTROLA PO PRZEBICIU

KONTROLA PO PRZEBICIU
01

CIĄGŁA MOBILNOŚĆ

Technologia Seal Inside™ pozwala na kontynuowanie jazdy bez utraty ciśnienia powietrza nawet po przebiciu opony przez obiekt zewnętrzny, zabezpieczając prawie 85% możliwych przypadkowych przyczyn utraty ciśnienia.

02

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Opona Seal Inside™ nie pozostawi Cię na pastwę losu w środku drogi lub w niesprzyjającej lokalizacji. Po prostu jedź do domu.

03

SPOKÓJ DUCHA

Technologia Seal Inside™ nie wymaga dedykowanych felg i systemu TPMS (Systemu Monitorowania Ciśnienia w Oponach), aby móc bezpiecznie korzystać z pojazdu. Może być stosowana w każdym rodzaju pojazdu w zależności od rozmiaru opony.

CECHY

TECHNOLOGIA SAMOUSZCZELNIAJĄCA

TECHNOLOGIA SAMOUSZCZELNIAJĄCA

+

+

+

DZIAŁANIE

JAK DZIAŁAJĄ OPONY SEAL INSIDE™

JAK DZIAŁAJĄ OPONY SEAL INSIDE
01

FAZA 1

Masa uszczelniająca przykleja się do przedmiotu powodującego przebicie, tworząc uszczelnienie wokół tego przedmiotu, jeśli pozostaje on w oponie

JAK DZIAŁAJĄ OPONY SEAL INSIDE
02

FAZA 2

Kiedy przedmiot jest usuwany z opony, materiał uszczelniający jest 'wciągany' przez przedmiot do otworu, uszczelniając krawędzie otworu

JAK DZIAŁAJĄ OPONY SEAL INSIDE