0%
ŁADOWANIE
Start
TERAZ
Większy zasięg baterii
Ciesz się długimi podróżami, spokojem ducha i zwiększonym zasięgiem baterii wybierając opony ELECT™, które dzięki niskim oporom toczenia* zużywają mniej energii. Rozpocznij swoją podróż z ELECT™ już teraz.
Wygoda
Opony ELECT™ - mniejsze zużycie baterii oznacza mniejszą potrzebę ładowania, a więc mniejsze zapotrzebowanie na energię. Jest to wygodne zarówno dla kierowcy, jak i dla środowiska.
*Opór toczenia zmniejszony o ponad 20%. Porównanie pomiędzy oponami Pirelli Scorpion™ 'ELECT™' 235/60R18 (opór toczenia 5,5kg/t) i Pirelli Scorpion™ 235/60R18 (opór toczenia 7,2kg/t)
Bezpieczna jazda
Kontroluj swoją moc. Opony ELECT™ zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o zwiększonej przyczepności, aby poradzić sobie z wysokim momentem obrotowym, a także posiadają wzmocnioną konstrukcję, aby poradzić sobie z masą pojazdów elektrycznych, które zazwyczaj są cięższe od tradycyjnych. Zoptymalizowane osiągi zarówno podczas przyspieszania, jak i hamowania, z naciskiem na bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów.
Elect™
Powierzchnia styku opon ELECT™ została zoptymalizowana pod kątem cech pojazdów elektrycznych. Zaprojektowane dla zwiększenia bezpieczeństwa dzięki zwiększeniu kontaktu z asfaltem o +3,5% i lepszemu rozkładowi nacisku.
* Porównanie pomiędzy oponami Pirelli P ZERO™ ELECT™ a oponami Pirelli P ZERO™ o tym samym rozmiarze. Źródło: testy wewnętrzne
standard
elect™
ODKRYJ WIĘCEJ
Najwyższy komfort akustyczny
Niech cisza będzie Twoim towarzyszem jazdy. Pojazdy elektryczne są cichsze niż tradycyjne pojazdy z silnikami spalinowymi, dlatego hałas opon jest bardziej odczuwalny. Opony ELECT™ zostały specjalnie zaprojektowane w celu zmniejszenia hałasu w kabinie, abyś mógł cieszyć się bardziej komfortową jazdą. Poczuj korzyści płynące z jazdy elektrycznej, zaczynając od cichej podróży.
Wytrzymała opona
Pojazdy elektryczne mogą generować silniejsze przeciążenia związane ze zużyciem opon. Innowacyjny proces Pirelli ma na celu utrzymanie wydłużonego przebiegu wymaganego dla wysokowydajnych opon EV, przy jednoczesnym zminimalizowaniu odpadów surowcowych w fazie projektowania i testowania
Dlatego kierowcy wybierają opony Pirelli ELECT™.
Odkryj idealne dopasowanie do Twojego pojazdu za pomocą naszego narzędzia internetowego lub porozmawiaj o technologii Pirelli ELECT™ ze swoim zaufanym dealerem opon.
Również 7 z 10 producentów samochodów klasy Premium & Prestige wybiera opony Pirelli dla swoich pojazdów elektrycznych*.
Pirelli współpracuje z wiodącymi producentami samochodów, od marek Premium & Prestige do firm zajmujących się wyłącznie pojazdami elektrycznymi i nowo powstającymi firmami.
Audi
Bmw
Jaguar
Lotus
Lucid
McLaren
Mercedes-Benz
Nio
Polestar
Porsche
Rivian
Rolls-Royce
Tesla
Volvo
WIĘCEJ NA TEN TEMAT
* Producenci samochodów klasy Premium i Prestige, którym Pirelli dostarcza lub już uzyskał homologację techniczną

Świat Elect™

Revolution

Pirelli ELECT™ przygotowany na zimę

Oprócz oryginalnego wyposażenia i produktów letnich, pakiet technologiczny dla samochodów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in jest teraz dostępny w wielu rozmiarach na rynku wtórnym na wszystkie pory roku.
Shift To Electric

Przygotuj się na zmianę na napęd elektryczny

Koncerny samochodowe prezentują mnóstwo nowych modeli samochodów elektrycznych, a wiele rządów wyznaczyło konkretne daty wycofania silników na paliwa kopalne. Ale do uświadomienia sobie korzyści płynących z napędu elektrycznego jest jeszcze długa droga.
Mobility

Pirelli zwiększa swoje zaangażowanie w samochody elektryczne i hybrydowe typu plug-in

Ponad 250 opon Elect™ zatwierdzonych przez głównych producentów samochodów dla pojazdów elektrycznych lub hybrydowych typu plug-in na całym świecie.