KATALOG OPON

OPONY ZIMOWE

POZNAJ
GAMĘ OPON
ZIMOWYCH

Wybór opon do samochodu zależy w dużej mierze od zmiennych sezonowych warunków pogodowych, z jakimi zmagają się kierowcy przez cały rok. Używanie odpowiedniej opony o każdej porze roku zapewnia wysoki poziom osiągów i bezpieczeństwa, a także zmniejsza jej zużycie i zapewnia najlepszą możliwą jazdę. Katalog Pirelli obejmuje szeroki wybór opon na wszystkie sezony i do wszystkich modeli samochodów.

OPONY CAŁOROCZNE

SPRAWDŹ
KATALOG OPON
CAŁOROCZNYCH

Praktyczność i funkcjonalność to cechy charakterystyczne produktów z katalogu opon całorocznych. Wykorzystując nowoczesne technologie, Pirelli integruje cechy opon letnich i zimowych, oferując unikalne rozwiązanie na cały rok. Innowacja technologiczna osiągnięta przez Pirelli znajduje swój największy wyraz w Cinturato All Season, alternatywie dla opon zimowych do samochodów średnich i małych. Ta rewolucyjna opona, w wybranych rozmiarach, wyposażona jest również w technologię Seal Inside umożliwiającą kontynuowanie jazdy nawet po przebiciu. W katalogu opon Pirelli znajdziesz szeroki wybór produktów, które w pełni zaspokoją Twoje potrzeby.

OPONY LETNIE

ODKRYJ
NASZE LETNIE
OPONY

Gdy nadchodzi lato, Pirelli jako Twój zaufany partner zapewni Ci najlepsze osiągi i bezpieczeństwo, których potrzebujesz. Letnie opony Pirelli wykonane są ze specjalnie zaprojektowanej mieszanki zapewniającej niezawodność w średnich i wysokich temperaturach, dostępnej w wielu wariantach, dla różnych typów pojazdów, od samochodów miejskich, przez SUV-y, limuzyny, aż po samochody sportowe. Szczególny profil opony letniej został nowatorsko zaprojektowany, aby zapewnić niższy opór toczenia, doskonałą przyczepność i krótszą drogę hamowania.