Katalog

Wybór właściwych opon do samochodu zależy w dużej mierze od zmieniających się, sezonowych warunków atmosferycznych, z którymi kierowcy mają do czynienia w ciągu roku.

Korzystanie z odpowiednio dostosowanych do pory roku opon zapewnia najlepsze osiągi i bezpieczeństwo, zmniejsza ich zużycie, i daje największe zadowolenie z jazdy.

Uwzględnia to katalog Pirelli, w którym znajdziemy szeroki wybór opon na każdą porę roku, dla każdego modelu samochodu.

Wszystkie >

Opony letnie

Gdy nadchodzi lato, Pirelli jest z Tobą, by zaoferować Ci najwyższe osiągi i bezpieczeństwo dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Opony letnie Pirelli, stworzone ze specjalnie zaprojektowanej mieszanki zapewniającej niezawodność podczas umiarkowanych i wysokich temperatur, dostępne są w wielu wariantach do różnych modeli samochodów, od miejskich samochodów kompaktowych poprzez auta klasy średniej, sedany, samochody sportowe aż po SUV-y miejskie i premium.

Specjalny profil opony letniej, zaprojektowany i wykonany przy zastosowaniu nowatorskiej technologii, zapewnia niski opór toczenia, doskonałą przyczepność oraz krótszą drogę hamowania.

Wszystkie >

Opony „All Season”

Praktyczność i funkcjonalność to walory produktów z katalogu opon Pirelli All Season.

Stanowią one esencję technologii, która łączy cechy opon letnich i zimowych, oferując unikatowe rozwiązanie przez cały rok.

Nowatorska technologia zastosowana przez Pirelli najpełniej realizuje się w Cinturato All Season, najlepszej alternatywie dla opon zimowych, przeznaczonej do średnich i małych samochodów. Te rewolucyjne opony oferują także technologię Seal Inside, pozwalającą na kontynuowanie jazdy nawet po przebiciu opony.

W katalogu opon Pirelli znajduje się szeroki wybór produktów, które z pewnością zaspokoją Twoje wszelkie potrzeby.

Wszystkie >

Opony zimowe

Pirelli stworzyła kompletny katalog opon zimowych, zdolnych do natychmiastowego przystosowania się do niskich temperatur.

Mieszanka, z której stworzono te opony, gwarantuje optymalną przyczepność oraz lepsze możliwości trakcyjne na suchej bądź mokrej nawierzchni, na której redukuje skutecznie aquaplaning.

Opony zimowe Pirelli to rozwiązanie jakiego szukasz w sezonie zimowym, by zapewnić sobie pełne bezpieczeństwo na drodze.