KATALOG
PNEUMATIK

SILNÉ STRÁNKY
Pneumatika, která přenáší na silnice či dráhu ty nejlepší technologie ze světa motorsportu.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Masivní bloky dezénu na rameni a středu pneumatiky: schopnost rychlého ovládání vozidla, zatáčení ve vysokých rychlostech a působivé zrychlení. Technologie dvojité směsi dezénu: vynikající rovnováha mezi jízdou ve vysokých rychlostech a vysoké úrovně přilnavosti. Materiály pocházející z motorsportu: Zlepšení odolnosti vůči vysoko teplotnímu namáhání.

SILNÉ STRÁNKY
Pneumatika vyráběná na míru pro příští generaci automobilů, vytvořena s cílem vyvolat v řidiči ještě více emocí za volantem.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI

Luxusní limuzína

Přizpůsobená vrchní vrstva vzorku: nízká úroveň hluku a valivého odporu díky optimalizovanému designu plochy dotyku pneumatiky s vozovkou.
Přizpůsobená vnitřní vrstva pneumatiky: mimořádná bezpečnost na mokru díky vysokému obsahu siliky. Lepší záběr a komfort jízdy.
Výhody pramenící z nově vyvinuté směsi pneumatiky: snížení valivého odporu, zlepšení výkonu na mokru a kilometrové životnosti.

Sport

Přizpůsobená vrchní vrstva vzorku: mimořádná schopnost reakce při řízení díky rameni tvořeném z bloků, které dodávají zvýšenou tuhost a lepší boční stabilitu.
Přizpůsobená vnitřní vrstva pneumatiky: vynikající úroveň bezpečnosti za deštivého počasí díky vysokému obsahu siliky ve směsi. Lepší záběr a jízdní komfort.
Výhody pramenící z nově vyvinuté směsi pneumatiky: snadnější zahřátí pneumatik na provozní teplotu. Střední až vysoké spektrum teplot, ve kterém dosahuje pneumatika optimálních vlastností a konzistence při ovládání automobilu.

P ZERO CORSA SYSTEM

SILNÉ STRÁNKY
Inovativní závodní směs pneumatiky: Extrémní úroveň přilnavosti, i v těch nejvyšších rychlostech. Zvláštní struktura pneumatiky: zvýšení stability při rychlém zatáčení.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Asymetrický design vzorku: extrémní schopnost ovladatelnosti za každé situace. Směrový dezén s podélnými drážkami: bezpečnost v mokrých podmínkách a schopnost rychlého projíždění zatáček

P ZERO

SILNÉ STRÁNKY
Zlepšuje ovladatelnost automobilu pro dosažení ještě sportovnější jízdy. Znamenitá schopnost brzdění a trakce i ve vysokých rychlostech.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Tři masivní střední části: vylepšená úroveň brzdění a záběru také ve vysokých rychlostech. Vnější rameno tvoří velké pevné bloky: Zlepšené řízení automobilu umožňuje sportovnější prožitky. Design vzorku do tvaru písmene S: bezpečnost během kritického brzdění v rovném směru jízdy i během zatáčení. Tři široké podélné drážky: zvýšení bezpečnosti a kontroly vozidla v průběhu hrozícího aquaplaningu.

P ZERO ROSSO

SILNÉ STRÁNKY 
Optimální rovnováha mezi výkonem a komfortem pro středně silná a silná auta.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Směrový design s podélnými drážkami: Bezpečnost při mokrých podmínkách a vysoká schopnost zatáčení. Asimetričnost – čtyři kontinuální podelné drážky: zlepšená bezpečnost a kontrola při možných situacích akvaplaningu. Asimetrické provedení vzorku s kompaktní vnější plochou: vysoká úroveň ovládání.

P ZERO NERO GT

SILNÉ STRÁNKY
Neměnný výkon a pohodlí během celé doby životnosti pneumatiky. Delší životnost a vynikající ovládání na mokrém i suchém povrchu.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Mohutné vnější rameno: vysoká stabilita při zatáčení. Široké průběžné vyztužení a asymetrický design: rychlá odezva při zatáčení a lepší ovládatelnost. Optimalizovaná směs dezénu
dlouhá životnost a dobrý pocit ze sportovní jízdy. Nový profil kola: bezpečné brzdění na mokrém i suchém povrchu.

SILNÉ STRÁNKY 
Dokonalá kombinace nízkého valivého odporu, plastického a akustického pohodlí a dlouhé životnosti zaručuje dobrý brzdný výkon a ovladatelnost.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Dezén se specifickým pořadím bloků: nižší valivý hluk. Pevné středové bloky a robustní vnější oblast: odezva při zatáčení a ovladatelnost při brzdění. Čtyři široké podélné drážky: vynikající vypuzování vody pro bezpečnější jízdu a ovladatelnost v případě akvaplaningu. Inovativní a progresivní hybridní materiály: rovnoměrné opotřebení

SILNÉ STRÁNKY 
Nízký valivý odpor a přilnavost na mokrém povrchu. Zaměřeno na ekologické vlastnosti jako hluk a pohodlí.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Rovnoměrné rozložení tlaku na styčnou plochu: rovnoměrné opotřebení a dlouhá radost z bezpečné jízdy. Tuhá kostra: nižší valivý odpor. Čtyři široké podélné drážky: výjimečná bezpečnost a ovládatelnost v případě akvaplaningu. Inovativní směs dezénu pro bezpečnější jízdu.

SILNÉ STRÁNKY 
Dobré ovládání na suchém i mokrém povrchu a požitek z jízdy. Nižší valivý odpor, především ve městě.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Dezén běhounu se specifickým pořadím bloků: nízká vnitřní hlučnost. Hybridní materiály a inovativní dezén běhounu: bezpečnější na mokrém i suchém povrchu. Kontrola napětí a nový tvar profilu: větší požitek z jízdy. Nové materiály a inovativní směsi, aerodynamické bočnice a nižší hmotnost: nižší spotřeba a nižší emise CO2.

SILNÉ STRÁNKY 
Lepší přilnavost a brzdění na mokrém povrchu a lepší celková stabilita i u největších SUV. Nízký valivý odpor a hmotnost zaručuje nižší spotřebu a emise CO2.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Optimalizované uspořádaní bloků: nižší vnitřní hlučnost. Optimalizovaný profil a inovativní materiály: nižší spotřeba a nižší emise CO2. Jednoúčelový profil ramene: lepší stabilita i pro velká SUV. Vyvážený poměr siliky ve směsi běhounu: dlouhá životnost a stabilní výkon. Inovativní směs se speciálními polymery: výkon na mokrém povrchu.

SILNÉ STRÁNKY 
Navrženo pro vysoký/sportovní výkon na silnici a bezpečnou jízdu v terénních podmínkách. Atraktivní dezén jí děla ideální pneumatikou pro kombinaci s personalizovanými koly pro dosažení estetického efektu. Ideální pro řidiče, kteří hledají vyšší úroveň přilnavosti a přesnou reakci řízení.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Asymetrický dezén se Z-profilem: Vylepšená trakce a bezpečnost brzdění. Kontinuální podélné bloky profilu a kompaktní ramenní bloky: precizní vysokorychlostní výkon a kontrola. Kontinuální středové žebro: Zvýšená životnost pneumatiky.

SILNÉ STRÁNKY 
Vysoká odolnost vůči poškození a plynulá trakce i na off-roadových površích. Velmi dobrá trakce a výkonné brzdění. 

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Robustní kostra a posílená oblast bočnic: vysoká odolnost vůči poškození. Široké, masivní bloky ramena: lepší trakce a výkonné brzdění. Zakřivené středové drážky: plynulá trakce na povrchu off-roadových površích.

SILNÉ STRÁNKY 
Ideální pro použití na silnicích a mírném off-roadovém terénu.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Výrazné šikmé bloky v kombinaci s intenzivním designem lamel: Bezpečnost při řízení a brzdění. Lepší ovladatelnost za všech podmínek. Kontinuální střední žebro: jízní komfort a snížení hluku. Silika a zvýšení podílu přírodní gumy ve směsi: lepší výkon na mokrých nebo lehce zasněžených površích.

SILNÉ STRÁNKY 
Výrazné prodloužení životnosti o přibližně 30%. Bezpečnější na mokrém povrchu.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Optimalizovaný profil a inovativní materiály: nižší valivý odpor a nižší spotřeba vedou k úsporám na čerpací stanici. Nová směs a zdokonalená geometrie profilu: delší životnost, lepší poměr cena/výkon. Nový vzorek dezénu a nová směs: lepší odolnost proti akvaplaningu, lepší brzdění a bezpečnější na mokrém povrchu.