“Podělte se o svou vášeň”. Vzhledem k tomu, že se Grand Prix ™ sezóna brzy rozjede, Pirelli opět nabízí všem závodním fanouškům dárek, pro sdílení své vášně proFormuli 1. Pirelli PZero je první aplikace, kterou milánská společnost vyvinula pro iPad a můžete si ji stáhnout zdarma z Apple App Store.

Je věnována výhradně světu závodění, umožní vám sledovat kousky řidičů a jízdní vlastnosti minutu po minutě, poskytuje aktualizované informace, umožňuje sdílení a komentování na sociálních sítích. Můžete si vytvořit své vlastní přizpůsobené rozhraní, vybrat preferované zdroje informací jako jsou on-line noviny, časopisy a blogy, Facebook a Twitter kontakty a profily v reálném čase.

Jádrem aplikace je chat zařízení, kde si mezi sebou mohou uživatelé vyměňovat informace o závodu a poznámky o novinkách, jakmile je obdrží. Inteligentní aplikace, která může být použita pro integraci živých přenosů, zatímco sledujete nejnovější zprávy, ať jste kdekoli, a kdykoli vám umožní vše sdílet s přáteli.

Aplikace Pirelli rovněž nabízí exkluzivní obsah, odhaluje tajemství nejen o týmech a jezdcích, ale také o pneumatikách, které jsou opět jedním z důležitých faktorů FORMULA ONE ™ Championship. Exkluzivní obsah Pirelli PZero App zahrnuje listy se specifikacemi pneumatik, infografiky před a po závodě ukazující zastávky, časy a týmové strategie, rozhovory a komentáře ze světa Pirelli.