PIRELLI GİZLİLİK

Gizlilik; Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş (kişisel bilgilerinizin veri denetleyicisi, bundan böyle "Pirelli’’ olarak anılacaktır ) önem verdiği ve saygı duyduğu bir değerdir.

Verilerin korunmasını düzenleyen ilgili mevzuat uyarınca, bize kişisel bilgilerinizi göndermeden önce lütfen bilgilerinizin bizim tarafımızdan nasıl kullanılabileceği ile ilgili aşağıdaki açıklamaları okuyunuz.

  1. 1. Sizin de girişime (bundan böyle “Girişim” olarak anılacaktır) iştirak etmenizi sağlamak amacıyla kişisel bilgileriniz İtalyan uyruklu iştirak şirketlerinden Pirelli Sistemi Informativi S.r.l.’nin dosyalama sisteminde saklanacaktır. Sözkonusu dosyalama sistemi, İtalyan yasalarının bilgilerin korunması ile ilgili düzenlediği güvenlik önlemlerini sağlamaktadır.

  2. 2. Onay vermeniz halinde, kişisel bilgileriniz, verilerin korunmasını düzenleyen ilgili mevzuatın öngördüğü güvenlik önlemlerini temin ederek, Pirelli’nin ve diğer Pirelli grup şirketlerinde yer alan sair şirketlerin, sizi gelecekteki ürün teklifleri veya promosyonları hakkında haberdar etmesi amacıyla da kullanılabilir.

  3. 3. Onay vermeniz halinde, kişisel bilgileriniz, Pirelli’nin belirli ticari ortaklarına sizi gelecekteki ürün teklifleri veya promosyonları hakkında haberdar etmesi amacıyla gönderilebilir.

  4. 4. Kişisel bilgilerinizi paylaşma ya da paylaşmama konusundaki karar tamamen size aittir. Ancak, yukarıda Madde 2 ve 3’te belirtilen amaçlar için bilgilerin işlenmesine ilişkin onayınız olmaması durumunda Pirelli, diğer Pirelli grup şirketlerinde yer alan sair şirketler ve/veya Pirelli’nin belirli ticari ortakları tarafından ürün teklifleri veya promosyonları hakkında haberdar edilemeyeceksiniz.

  5. 5. Bilgilerinizin tarafımızdan nasıl kullanıldığını bilmek, bilgilerinize erişmek, silmek veya bilgilerinizde yer alan herhangi bir hatayı düzeltmek isterseniz veya meşru sebeplerle işlemeyle ilgili verdiğiniz rızayı geri çekmek niyetindeyseniz veya kişisel bilgilerinizin veri işlemcilerini bilmek istiyorsanız lütfen bizimle şu mail adresinden irtibata geçiniz. privacy.dept.tk@pirelli.com

Pirelli'den yeni̇
haberleri̇ kaçirmayin!

Size özel bildirimlerimiz için mail adresinizi girin

Teşekkürler!