Pirelli’nin Ayrıcalıklı Dünyasına Hoşgeldiniz!Tyrelife lastiklerinizi fatura tarihinden itibaren 6 ay boyunca delinme, çarpma veya yanma gibi hasarlara karşı koruma altına alan bir çeşit  lastik garantisidir.

Pirelli'nin sunmuş olduğu Tyrelife Lastik Garantisi kapsamında hiç bir ek ücret ödemeden lastiklerinizi dış etkenlerin sebep olduğu hasarlara karşı koruma altına alırsınız. Garanti kapsamında hasarlı lastiğin birebir aynı veya muadil ölçü ve desende yenisiyle değişimi sağlanır.

Kampanya kapsamında kampanya yetkili satıcılarından tek seferde 4 adet Pirelli marka, 17’’ jant ve üzeri, Oto, SUV (4x4) veya hafif ticari araç (en fazla 3500 kg) lastik alımı yapan tüketiciler 6 ay süresince geçerli olacak Tyrelife Lastik Garantisi’nden yararlanma fırsatı yakalıyor.

Kampanyadan yararlanmak için fatura tarihinizden itibaren 15 gün içerisinde Pirelli.com.tr’ye kayıt olmalı ardından e-posta adresinize gönderilecek bağlantıya tıklayarak  satış esnasında verilen kampanya kayıt zarfı ve faturanız ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.

Başvurular 2 iş günü içerisinde değerlendirilerek  bilgilendirme  tarafınıza SMS ve e-posta yoluyla yapılacaktır. 

Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. kampanya süresi ve kurgusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.