PIRELLI’NİN AYRICALIKLI DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ!

Kampanya 1 Haziran 2020 – 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında, yalnızca kampanyaya katılan Pirelli Yetkili Satıcıları ve alt satış noktalarında geçerlidir.

Kampanya kapsamında kampanya yetkili satıcıları ve alt satış noktalarından tek seferde 4 adet, 17’’ jant ve üzeri, Pirelli marka, oto, SUV (4x4) veya hafif ticari araç, yaz veya 4 mevsim lastik alımı yapan tüketicilere; 17" jant lastikler için 250 TL, 18" jant ve üzeri lastikler için 400 TL değerinde Opet Yakıt Puan hediye ediliyor.

Kampanyadan yararlanmak için öncelikle www.pirelli.com.tr’ye kayıt olmalı ardından e-posta adresinize gönderilecek bağlantıya tıklayarak kampanya başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.

Kampanya başvuruları 3 iş günü içerisinde değerlendirilecek olup, başvuru sonuçları için bildilendirme, SMS ve e-posta yoluyla yapılacaktır. Geçerli başvurularda alımlar karşılığındaki Opet Yakıt Puanlar kampanya başvurusunda bildirilen cep telefonu numaraları ile Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında kullanılabilecektir. Opet Yakıt Puanların son kullanım tarihi 31 Temmuz 2020'dir.

Kampanya katılım koşullarını incelemek için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız.

Kampanya Katılım Koşullları
Sıkça Sorulan Sorular
Kampanya Yetkili Satıcıları

Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. kampanya süresi ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.