Summer 2021

PIRELLI YAZ VE DÖRT MEVSİM LASTİKLERİ KAMPANYASI

PIRELLI’DEN 4 ADET 17’’ JANT VE ÜZERİ LASTİK ALAN HERKESE ANINDA 500 TL’YE VARAN İNDİRİM! ÜSTELİK, AXESS’E ÖZEL VADE FARKSIZ 6 TAKSİT FIRSATI İLE!

 

5 Nisan 2021 – 5 Haziran 2021 tarihleri arasında kampanya yetkili satıcıları veya alt satış noktalarından tek seferde 4 (dört) adet 17’’ jant ve üzerinde, Pirelli marka oto, SUV (4x4), hafif ticari araç, yaz veya dört mevsim lastik satın alın 17” jant lastikler için 300,00 TL (KDV dahil) ve 18” jant lastikler içinse 500,00 TL (KDV dahil) değerinde anında indirimden faydalanın.

Axess’e özel 1 Nisan - 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üye işyeri Pirelli yetkili satıcılarında 6 aya varan taksit fırsatı!

- Nisan - 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üye işyeri Pirelli yetkili satıcılarından yapacağınız 2 taksitli alışverişlerinizde, +4 taksit imkanı sunulmaktadır.

- Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess dahil değildir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir.

- Free için kampanya katılım ücreti işlem başına 3,2 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Bank’O Card Axess ile en fazla 4  taksit yapılabilmektedir.

- Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 

KAMPANYADAN YARARLANMAK ÇOK KOLAY:

 

PIRELLI LASTİK SATIN ALIN

KAMPANYAYA KATILAN YETKİLİ SATICILAR sekmesine tıklayarak kampanyanın geçerli olduğu yetkili satıcı ve alt noktaları arasından seçim yaparak, tek seferde 4 (dört) adet 17’’ jant ve üzerinde, Pirelli marka oto, SUV (4x4), hafif ticari araç, yaz veya dört mevsim lastik satın alarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

 

KAMPANYA KAYDINIZI GERÇEKLEŞTİRİN

Lastiğinizi satın aldığınız kampanya yetkili satıcıları veya alt satış noktalarının teslim ettiği kampanya kayıt zarfındaki yönergelere uygun olarak kampanya kaydınızı gerçekleştirin. Kayıt esnasında sizlerden kişisel bilgilerinizin yanı sıra kayıt zarfında yer alan 16 hanelli Multinet Sanal Kart Numarası ile CVV-Güvenlik Kodu talep edilecektir. Sanal Kart Numaranız, sizlere gönderilecek olan SMS şifresi ile doğrulamayı gerçekleştirmeniz sonrasında indiriminiz aktif edilecektir.

 

İNDİRİMLİ PIRELLI LASTİKLERİ İLE HER KOŞULDA MAKSİMUM KONTROLÜN KEYFİNİ SÜRÜN

Doğrulaması yapılan Multinet Sanal Kart Numaranızı ve CVV-Güvenlik kodunuzu yetkili satıcınıza ileterek indirim tutarının faturanıza yansıtılmasını bekleyin. İşlemlerin tamamlanması ile yolların keyfini güvenle sürün.