Lastik Kataloğu

Otomobil lastiği satın almak, büyük ölçüde araç kullanıcılarının yıl boyunca karşılaştıkları değişken hava koşullarına bağlıdır.

Her mevsimde doğru lastiğin kullanılması; yüksek performans, güvenlik, aşınmada azalma ve üstün sürüş deneyimini sağlar.

Sonuç olarak, Pirelli lastik kataloğu tüm mevsimler ve otomobil modelleri için geniş bir lastik yelpazesi içerir.

Hepsi >

Kış Lastikleri

Pirelli düşük sıcaklıklara hemen uyum sağlayabilen eksiksiz bir kış lastiği kataloğu oluşturdu.

Lastik karışımı, suda kızaklamayı azaltmak için ıslak veya kuru yollarda optimum yol tutuş ve daha iyi çekiş performansını garanti eder.

Pirelli'nin kış lastikleri kış mevsimini en güvenli şekilde karşılamanız için aradığınız çözümdür.

Hepsi >

Dört Mevsim Lastikleri

Pratiklik ve işlevsellik Pirelli’nin dört mevsim lastik kataloğundaki ürünleri temsil eder. Dört mevsim lastikler yıl genelinde ortak bir çözüm sunmak için hem yaz hem de kış lastiklerinin özelliklerini eşsiz bir şekilde bir araya getiren kusursuz bir teknolijinin ürünüdür. Pirelli’nin ulaştığı teknolojik inovasyon, en kapsamlı kullanımını orta ve küçük ebatlı otomobiller için kış lastiklerine en iyi alternatif olan Cinturato All Season ’da bulur. Devrim yaratan bu lastik, özel ebatlarda Seal Inside teknolojisine de sahiptir ve lastik delindikten sonra bile aracınızı sürmeye devam etmenizi sağlar. Pirelli lastik kataloğunda sürüş ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak çok çeşitli ürünler bulacaksınız.

Hepsi >

Yaz Lastikleri

Yaz geldiğinde, Pirelli ihtiyaç duyduğunuz tüm performansı ve güvenliği size sunmak için yanınızdadır.

Pirelli'nin yaz lastikleri, şehir otomobillerinden SUV(4x4)’lere, sedanlardan spor otomobillere kadar tüm farklı araç tiplerini kapsayacak şekilde çeşitliliği bulunan, orta ile yüksek sıcaklıklarda güvenilirliği sürdürmek için özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Bir yaz lastiğinin özel profili size daha düşük dönme direnci, kusursuz yol tutuş ve azaltılmış fren mesafesi sağlamak üzere yenilikçi bir anlayışla tasarlanmıştır.