PIRELLI LASTİK BİLGİSİ

Lastik teknolojisinde yüzyılı aşan bir zaman diliminde elde ettiği tecrübe, Pirelli’ye geliştirdiği ürünlerde güvenlik, uzun kullanım ömrü, konfor ve çevreye saygı kriterlerini biraraya getirme olanağını veriyor. Pirelli lastikleri, mükemmel performansın yanında, aracın performansı açısından daha iyi bir algılama sağlayabilmek için sürücü ile mükemmel bir iletişim sağlar.

Pirelli lastikleri, mükemmel performansın yanında, aracın performansı açısından daha iyi bir algılama sağlayabilmek için sürücü ile mükemmel bir iletişim sağlar. Lastikler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu bölümü okumanızı öneririz.

İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan lastik modellerini seçebileceğinizden emin olabilmeniz için Pirelli lastiklerinin ölçüleri ve ömrü ile ilgili detayları ve tüm diğer özelliklerini inceleyin. Lastik 24 modelleri arıyor musunuz? 215 lastik modellerinin özellikleri hakkında daha fazla bilgi istiyor musunuz? Aşağıda belirtilen açıklamalara ulaşarak size en uygun olan ürünü tespit edebilirsiniz.

LASTİK ÖLÇÜSÜ HAKKINDA HER ŞEY:

PASSENGER
CAR
PASSENGER
LIGHT TRUCK TIRES
TEMPORARY
SPERE TIRES

LASTİK SERVİS AÇIKLAMASI

Lastik ölçü açıklamasının dışında, lastikler yük indeksi ve Hız kodu ile de ayırt edilebilir.

HIZ KODU

Hız kodu, lastik üreticisi tarafından belirlenen kullanım şartları altında lastiğin yük indeksine bağlı olarak değişen yükü taşıyabileceği (210 km/s hızın üzerindeki yükler hariç) maksimum hızı belirtir.

YÜK İNDEKSİ

Yük kodu, lastik üreticisi tarafından belirlenen kullanım şartları altında, lastiğin hız koduna bağlı olarak değişen, taşıyabileceği maksimum yükü (210 km/s hızın üzerindeki yükler hariç) belirten sayısal bir değerdir.