KATALÓG PNEUMATÍK

SILNÉ STRÁNKY PRODUKTU
Mimoriadna ovládateľnosť vo všetkých situáciách. Maximálna úroveň trakcie a brzdenia..

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Predné: smerová konštrukcia s pozdĺžnymi drážkami s cieľom maximalizácie odvodu vody. Zadné: asymetrická vzorka zaručujúca širokú a stabilnú kontaktnú plochu. Inovatívna pretekárska zmes: mimoriadna úroveň priľnavosti, dokonca aj pri vysokej rýchlosti. Špeciálna konštrukcia pneumatiky: väčšia stabilita pri zatáčaní

SILNÉ STRÁNKY PRODUKTU
Lepšia ovládateľnosť pre športovú jazdu. Vynikajúce brzdenie a trakcia pri vysokej rýchlost.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Tri pevné stredné lamely: lepšie brzdenie a trakcia pri vysokej rýchlosti. Vonkajšia hrana s veľkými tuhými blokmi: lepšia ovládateľnosť pre športovú jazdu. Dezén v tvare S: bezpečnosť pri kritickom brzdení, na rovine aj v zákrutách. Tri široké pozdĺžne drážky: vyššia bezpečnosť a kontrola pri potenciálnom akvaplaningu

​​

SILNÉ STRÁNKY PRODUKTU
Optimálna rovnováha medzi výkonnosťou a komfortom pre vozidlá so stredným až vysokým výkonom. 

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Smerové pneumatiky – konštrukcia s pozdĺžnymi drážkami: bezpečnosť na mokrom povrchu a vysoká výkonnosť pri zatáčaní. Asymetrické pneumatiky – štyri súvislé pozdĺžne drážky: vyššia bezpečnosť a kontrola pri potenciálnom akvaplaningu. Asymetrická vzorka s kompaktnou vonkajšou oblasťou: vysoká miera ovládateľnosti.

SILNÉ STRÁNKY PRODUKTU
Trvalá výkonnosť a komfort počas celej životnosti pneumatiky. Vyšší počet najazdených kilometrov a vynikajúca ovládateľnosť na mokrom aj suchom povrchu..

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Veľká vonkajšia hrana: vysoká stabilita pri zatáčaní. Široké súvislé lamely a asymetrická konštrukcia: rýchla reakcia pri zatáčaní a lepšia ovládateľnosť. Optimalizovaná zmes behúňa: vyšší počet najazdených kilometrov a športová jazda. Nový profil kolesa: bezpečné brzdenie na mokrom aj suchom povrchu.

SILNÉ STRÁNKY PRODUKTU
Dokonalá kombinácia nízkeho valivého odporu, plastického a akustického komfortu a dobrého počtu najazdených kilometrov garantujú ovládateľnosť a výkonnosť pri brzdení.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Dezén so sekvenciou špecifických rozstupov: zníženie valivého hluku. Kompaktné stredné bloky a robustná vonkajšia oblasť: odozva riadenia a kontrola pri zatáčaní. Štyri široké pozdĺžne drážky: skvelý odvod vody pre výnimočnú bezpečnosť a kontrolu pri potenciálnom akvaplaningu. Inovatívne a pokročilé hybridné materiály: rovnomerné opotrebenie

SILNÉ STRÁNKY PRODUKTU
Nízky valivý odpor a priľnavosť na mokrom povrchu. Zameranie na zelené výkonnostné parametre, ako sú hluk a komfort.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Rovnomerné rozloženie kontaktného tlaku na celú stopu: rovnomerné opotrebenie a potešenie z dlhej jazdy. Tuhosť kordu: Nižší valivý odpor. Štyri široké pozdĺžne drážky: výnimočná bezpečnosť a kontrola pri potenciálnom akvaplaningu. Inovatívna zmes behúňa pre bezpečnejšiu jazdu.

SILNÉ STRÁNKY PRODUKTU
Dobrá kontrola na suchom i mokrom povrchu zaisťujúca pohodlnú jazdu. Zníženie valivého odporu, najmä v meste. .

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Dezén so sekvenciou špecifických rozstupov: ticho vo vozidle. Hybridné materiály a inovatívna vzorka dezénu: vyššia bezpečnosť. Na mokrom i suchom povrchu. Kontrola napätia a nový tvarovaný profil: viac pohodlia pri jazde. Nové materiály a inovatívne zmesi, aerodynamické bočné steny a nižšia hmotnosť: nižšia spotreba paliva a emisie CO2.

SILNÉ STRÁNKY PRODUKTU
Výrazne vyšší počet najazdených kilometrov o približne 30 %. Vyššia bezpečnosť na mokrom povrchu.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Optimalizovaný profil a inovatívne materiály: menší valivý odpor a nižšia spotreba paliva vedú k úsporám na čerpacej stanici. Nová zmes a vylepšená geometria profilu: vyšší počet najazdených kilometrov a lepšia hodnota za peniaze. Nová vzorka dezénu a zmes: vyššia odolnosť voči akvaplaningu, lepšie brzdenie a vyššia bezpečnosť na mokrom povrchu.

SILNÉ STRÁNKY PRODUKTU
Lepšia ovládateľnosť pre športovú jazdu. Vynikajúce brzdenie a trakcia aj pri vysokých rýchlostiach.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Tri pevné stredné lamely: lepšie brzdenie a trakcia tiež pri vysokej rýchlosti. Vonkajšia hrana s veľkými tuhými blokmi: ovládateľnosť pre športovú jazdu. Dezén v tvare S: bezpečnosť pri kritickom brzdení, na rovine aj v zákrutách. Tri široké pozdĺžne drážky: vyššia bezpečnosť a kontrola pri potenciálnom akvaplaningu. Technologicky vyspelý asymetrický tvar: rovnomerné opotrebenie behúňa.

​​

SILNÉ STRÁNKY PRODUKTU
Optimálna rovnováha medzi výkonnosťou a komfortom pre vozidlá so stredným až vysokým výkonom. 

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Smerová konštrukcia s pozdĺžnymi drážkami: bezpečnosť na mokrom povrchu a vysoká výkonnosť pri zatáčaní. Asymetrické – štyri súvislé pozdĺžne drážky: vyššia bezpečnosť a kontrola pri potenciálnom akvaplaningu. Asymetrická vzorka s kompaktnou vonkajšou oblasťou: vysoká miera ovládateľnosti.

SILNÉ STRÁNKY PRODUKTU
Lepšia priľnavosť a brzdenie na mokrom povrchu a celkovo lepšia stabilita; dokonca aj pre najväčšie SUV. Nízky valivý odpor a hmotnosť zaisťujú nižšiu spotrebu paliva a emisie CO2.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Optimalizovaná sekvencia rozostupov a fázovania dezénu: nižšia vnútorná hlučnosť. Optimalizovaný profil a inovatívne materiály: nižšia spotreba paliva a emisie CO2. Špecializovaný profil vonkajšej hrany: vyššia stabilita pre veľké SUV. Vyvážený pomer siliky v zmesi behúňa: vyšší počet najazdených kilometrov a stabilná výkonnosť. Inovatívna zmes so špeciálnymi polymérmi: výkonnosť na mokrom povrchu.

SILNÉ STRÁNKY PRODUKTU
Vysoká odolnosť proti poškodeniu a neustála trakcia v každom teréne. Veľmi dobrá trakcia a účinné brzdenie.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Robustný kord a zosilnená oblasť bočnej steny: vysoká odolnosť proti poškodeniu. Široké, masívne bloky vonkajšej hrany: vyššia trakcia a účinnosť brzdenia. Tvarované stredné drážky: neustála trakcia v teréne.

​​

SILNÉ STRÁNKY PRODUKTU
Ideálna rovnováha pre použitie na vozovke a v stredne ťažkom teréne.


TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Charakteristické šikmé bloky s intenzívnym drážkovaním: bezpečnosť pri riadení a brzdení. Lepšia ovládateľnosť pri všetkých podmienkach. Súvislá stredná lamela: jazdný komfort a nižšia hlučnosť. Zmes siliky a vyššieho podielu prírodnej gumy: vyššia výkonnosť na mokrom alebo mierne zasneženom povrchu.

SILNÉ STRÁNKY PRODUKTU
Navrhnuté pre vysokú/športovú výkonnosť na ceste a bezpečnú jazdu v teréne. Vďaka atraktívnej vzorke dezénu ide o ideálnu pneumatiku pre spojenie s individuálnymi kolesami s cieľom dosiahnutia nápadne estetického vzhľadu. Ideálne pre vodičov vyhľadávajúcich vysokú priľnavosť a dokonalú odozvu riadenia.


TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Asymetrická vzorka dezénu s profilom Z: Lepšia trakcia a bezpečnosť pri brzdení. Súvislé pozdĺžne profily a kompaktné bloky vonkajšej hrany: presná kontrola a výkonnosť pri vysokej rýchlosti. Súvislá stredná lamela: Dlhšia životnosť pneumatiky.