PODWÓJNIE BEZPIECZNIE Z METZELEREM

Doświadczaj przyjemności z jazdy, dzięki oponom Sportec M9RR lub Roadtec 01 SE i odbierz ochraniacz Dainese!

Opona Sportec M9RR to opona Supersport do codziennego użytku, zwiększająca przyjemność z jazdy bez martwienia się o warunki jakie mogą się pojawić na drodze. Lepsze prowadzenie przekłada się na poczucie bezpieczeństwa i przewidywalność, niezależnie od warunków. Na tych oponach nic Cię nie zaskoczy.

Do oferty dołączyła również opona Roadtec 01 SE, która uwydatnia sportową stronę w segmencie Sport Touring, zachowując jednocześnie znakomite bezpieczeństwo, prowadzenie i osiągi Roadtec 01 na mokrej nawierzchni. Roadtec 01 SE jest kontynuacją sukcesu Roadtec 01.

Niezależnie jaki masz motocykl i styl jazdy, z pewnością mamy odpowiednie opony dla Ciebie!

Przekonaj się sam i w nagrodę odbierz ochraniacz Dainese, który zwiększy ochronę przed uderzeniami w każdej sytuacji. Twoja podróż może stać się jeszcze bezpieczniejsza.*

Kupowane obecnie opony Metzeler objęte są aż 7-letnią gwarancją, przy czym okres ten jest liczony od daty zakupu podanej na dokumencie sprzedaży. Dzięki temu ten sam 7-letni okres gwarancji obowiązuje także na opony Metzeler wyprodukowane w zeszłym roku lub dwa lata temu. 

*Promocja obowiązuje przy zakupie nowego kompletu opon Metzeler Sportec M9RR lub Roadtec 01 SE w okresie od 1 kwietnia 2021 do 31 maja 2021 (lub do wyczerpania się zapasów nagród).

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami!