Pirelli’nin hafif ticari araçlar için geliştirdiği ve dört mevsim kullanılabilen Carrier lastiği İzmir’de gerçekleştirilen bir etkinlikle bölge yetkili satıcılarına tanıtıldı. Kış lastiği yönetmeliklerine de uygun olan Carrier All Season, hem uzun ömrü hem de her türlü zemin koşulundaki üstün performansı ile öne çıkıyor.

Türk Pirelli’nin İzmit’teki fabrikasında üretilen Carrier All Season yenilenmiş dört mevsim hamuru ve yeni taban profili sayesinde yıl boyunca dört mevsim hareketlilik ve güvenlik sunuyor. Bir önceki nesle göre yüzde 20 daha fazla kilometre ömrü olan Carrier All Season, kış lastiği yönetmeliklerine de uygun. Bu nedenle, bu lastiği kullanan sürücüler, kış aylarında da lastik değişimine gerek duymuyor.

Hem kuru hem de ıslak zemin üzerinde güvenliğin yanında, üstün performans da sağlayan Carrier All Season, İzmir’de gerçekleştirilen bir etkinlik ile Pirelli Bölge Yetkili Satıcıları’na tanıtıldı. Pirelli Otomobil Lastikleri Pazarlama Müdürü Alper Aydın’ın katılımıyla, Swiss Otel’de gerçekleştirilen toplantıya İzmir ve çevre illerdeki yaklaşık 150 satış yetkililerine Carrier All Season ile ilgili bilgiler aktarıldı.

Türkiye’de hali hazırda trafikte olan hafif ticari araçların yüzde 80’iyle uyumlu ölçü yelpazesine sahip olan Carrier All Season, Ağustos ayından itibaren Türkiye genelinde bulunan tüm Pirelli satış noktalarında kullanıcılar ile buluşuyor. Pirelli’nin hafif ticari araçlar için geliştirdiği Carrier lastik serisi 2014 yılında satışa sunuldu.  Filolar için mükemmel çözüm ortağı olan Seride dört mevsimin yanında, yaz ve kış lastiği serileri de bulunuyor.