PZero se vrací do Florencie na 85. ročník Pitti Uomo, odhalení kolekce, která je ještě více spojena se světem Pirelli. Nová kolekce obsahuje Driving ExperienceSottozero ™Sport Inspired a bude vystavena ve stánku inspirovaným kultovní městskou topografií z Pirelli nadace.

Sloučenina použitá na podrážce SOTTOZERO ™ je odvozena od stejného materiálu použitého u vysoce výkonných pneumatik se stejným názvem a zajišťuje vynikající přilnavost v dešti, na sněhu a ledu. Boty mají typický venkovní styl s městským šmrncem a jsou podobné anglickým botám z telecí kůže. Pojem SOTTOZERO ™ je také znázorněn na vnější straně boty a to světlým nylonovým pláštěm znázorňujícím dezén a asfalt černé barvy.

Kolekce Driving Experience  je vybavena gumovou podrážkou a pouštním vzorkem včetně celoplošně pogumované kůže poskytující ochranu před živelným vnějším opotřebením. Tento projekt zahrnuje také redesign řidičských bot : nové  mokasíny Graingy. Pro zkompletování tohoto rozsahu stojí za zmínku ještě tenisky Rex a jejich vyšší verze High Rex.

Kromě toho kolekce Sport Inspired představuje Volley, vintage sportovní tenisky. Úspěšná letní obuv je nyní k dispozici také pro období podzim – zima. Pro oblečení horní části těla je k dispozici lehká bunda z husího peří s prošívanou kapucí s kulatým tvarem a řada mikin a triček, také inspirovaných náčrtky z archivu nadace Pirelli.