Mezi více než 400 schválenými zimními pneumatikami od předních výrobců automobilů, je Pirelli výhradním dodavatelem značného počtu rozměrů pro nadcházející zimní sezónu.

Analýza nejnovějších komplexních ceníků pro všechny prémiové značky, které jsou k dispozici na německém trhu, jenž je považován za trh s nejširší nabídkou zimního  sortimentu, ukazuje, že Pirelli nabízí takové množství exkluzivního zimního obutí, které jiná značka nenabízí.

Mnohé z těchto rozměrů jsou schváleny výrobci prémiových automobilů a některé dokonce obdržely prestižní schválení Original Equipment. U mnoha modelů dodává Pirelli verzi jak pro letní tak zimní sezónu.

Exkluzivní pneumatiky jsou rozděleny mezi standardní auta a SUV a využívají run-flat technologii určenou především pro vozy BMW a SUV. Kromě toho, že jsou exkluzivní, mnohé z nich také obdržely oficiální schválení od automobilek, příkladem může být Ferrari F12 Berlinetta , Lamborghini Aventador , Jaguar XF , Maserati Quattroporte a Ghibli , Mercedes GLO Class, Porsche 911 a Panamera a další.

Pokud jde o run-flat velikosti , Pirelli potvrzuje své vedoucí postavení napříč segmentem a dostupnost všech obutí pro všechny modely koncernových značek BMW, včetně těch pro novou X5 s exkluzivním obutím pro 19 “, 20 ” a 21 “, rozměr 20 ” v nedávné době obdržel OE schválení.