Pirelli vyvinula pneumatiky pro Audi Group, které snižují hluk uvnitř vozidla. V důsledku dlouhodobé technologické spolupráce mezi těmito dvěma výrobci je ‘’Pirelli systém pro snížení hluku ” k dispozici v originální výbavě, což snižuje hluk pneumatik. V použití této technologie je Pirelli první na trhu.

Šum způsobený chvěním, kompresí vzduchu a zploštělostí pneumatiky se z ní přenáší na kola, případně až do interiéru vozidla prostřednictvím sloupku řízení a zavěšení. Zařízení, vyrobené z polyuretanu, je umístěné na vnitřní straně pneumatiky a umožňuje systému Pirelli absorbovat tyto vibrace a omezuje jejich přenos do vnitřku vozidla.” Pirelli systém pro snížení hluku ” může snížit hluk o 2-3 decibely, což výrazně snižuje celkovou hladinu hluku na polovinu. Společnost Pirelli provedla testy, které potvrzují, že použití tohoto zařízení nemá vliv na jiné charakteristiky pneumatiky.

“Pirelli systém pro snížení hluku’’ je momentálně dostupný v originálním vybavení u Audi RS6 and RS7, které používajíP Zero™ pneumatiky ve velikostech 285/30ZR21 a 275/30ZR21. Pneumatiky, které tuto technologii nabízejí mají na bočnici označení “PNCS”.