01 ™ Series je reakcí na přidání nových užitkových vozidel v souladu s ST: 01 ™ BASE k montáži na přívěsy a návěsy. Navržena k zaručení vysokého kilometrového výkonu za rozumnou cenu, ST: 01 ™ BASE splňuje požadavky moderních těžkých nákladních vozidel pro jízdy střední / dlouhé vzdálenosti. Kostra a sloučeniny jsou navrženy pro optimalizaci opotřebení běhounu a tedy dlouhou životnost, plnou účinnost a bezpečnost využití na místních silnicích (R rating), nebo rychlostních silnicích (H rating).

Inovativní geometrie běhounu a centrálních drážek omezuje pohyb ve směsi, tím snižuje valivý odpor a omezuje spotřebu paliva. “Cik-cak” vzor drážek zabraňuje zadržování kamene a spolu s výztužnými žebry, nabízí zvýšenou odolnost proti poškrábání bočnice. Nové technologie také zvyšují kilometrový výkon a prodlužují životnost.

Navíc, stejně jako všechny řady pneumatik 01 ™, nové ST: 01 BASE ™ nabízí snadné opětovné použití díky vysokému protektorování a recyklovatelným materiálům neobsahujících ekologicky škodlivé vysoce aromatické oleje (HAOF).

Velikost 385/65 R 22.5 bude k dispozici v červenci. Velikost 385/55 R 22.5 bude vydána v průběhu čtvrtého čtvrtletí.