“Zkonstruované pro vzrušení’’ je nová sekce vytvořena uvnitř Pirelli.com, která mápomoci spotřebitelům při výběru perfektní pneumatiky pro svá vozidla. Zatímco čerpá inspiraci z letní reklamní kampaně Pirelli, “Zkonstruované pro vzrušení’’ obsahuje informace potřebné k laickému vysvětlení pojmů, jako jsou “Schválené typy” a  pneumatiky “na míru”.

Vstupní stránka je poctou “Zkonstruované pro vzrušení’’ s videem letní kampaně a úvodem do práce, kterou Pirelli odvádí s předními výrobci automobilů a díky této spolupráci vytváří optimální vozidla / pneumatiky pro ryzí požitek z jízdy. Další tři části uvádějí podrobnosti o nabízených produktech Pirelli, umožňují vám najít pneumatiky na míru pro váš vůz a zároveň vysvětlují cestu od návrhu k výrobě.

“Exkluzivní nabídka” je sekce, kde najdete všechny aktuální akce a vyhledáte autorizované prodejce. ”Vzrušení šité na míru” umožňuje najít pneumatiku nejlépe se hodící pro různé vedoucí prestižní automobilové značky. A konečně, ”Jak jsme ji vyrobili” je nejobsáhlejší část a poskytuje podrobné vysvětlení tří fází potřebných k výrobě pneumatiky na míru

Pirelli začíná s projekční fázi trvající přibližně tři měsíce, jejímž cílem je se co nejvíce zaměřit na specifické vlastnosti vozu. Toto je následované testováním: Výzkum a vývoj požadovaný před schválením Pirelli pneumatiky trvá v průměru tři roky. V závěrečné fázi schvalovacího postupu se jedná o produkt strojírenské výroby, který trvá mezi třemi až šesti měsíci. Vyrobený produkt se takto dostane na konec procesu vývoje a interakce mezi pneumatikou a vozidlem je dovedena k dokonalosti. A teprve teď je konečně připravena na logo, které značí, že byla právě tato pneumatika vyrobena na míru a speciálně vytvořena pro daný model vozu. Vymezení součástí, která dělá rozdíl!