Pneumatiky Pirelli jsou dodávány jako součást originálního vybavení předních prémiových vozidel a jejich výrobci vystavovali na nedávném autosalonu v Ženevě. Specifický symbol na bočnici potvrzuje, že pneumatika byla vyvinuta ve spolupráci s výrobcem automobilů, který ji výslovně schválil pro tento konkrétní typ vozu nejej jako originální obutí, ale také pro náhradní spotřebu. Na ženevském autosalonu 2013, byly “zakázkové” pneumatiky Pirelli vybrány nejprestižnějšími vozidly od Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Lamborghini, Maserati, McLaren, Mercedes a Porsche, zejména na nejnovějších modelech.

Technicky vyspělé vysoce výkonné pneumatiky, které patří do rodiny P Zero ™ (P Zero ™ a P Zero Corsa ™) jsou považovány za vlajkovou loď v segmentu prémiových pneumatik Pirelli. Jejich vývoj a přizpůsobení se různým požadavkům každého jednotlivého modelu znamená, že je nemůžeme vymezovat pouze na unikátní původní vybavení P Zero ™, ale pneumatiky slouží jako základ pro řadu speciálních verzí, specificky vyvinutých pro konkrétní vozidlo. P Zero ™ se může v současné době pochlubit více než 300 homologacemi a je k dispozici v cca 130 velikostech s profilem v rozmezí od /50 do /25 a velikostí ráfků 17 až 21 palců.

S důrazem pro značení a pokračující rozvoj ve spolupráci s výrobci automobilů, je Cinturato ™ P7 první vysoce výkonná pneumatika se zeleným výkonem určená pro středně / vysoce výkonná vozidla, která se rychle stala jedničkou na trhu ve svém segmentu.