• Slovenská Republika
  • Zmeniť štát

TRUCK & BUS WORLD

Pri navrhovaní a vývoji pneumatík vhodných pre použitie na všetkých vozidlách ide angažovanosť spoločnosti Pirelli v oblasti prepravy omnoho ďalej, a to za účelom zaistenia optimálnych investícií do vozového parku. Servis v prípade defektu pneumatiky s názvom CQ24 International je kompletným riešením pre diaľkovú prepravu.
CQ24 International tyre breakdown service is the complete solution for long-haul transport.
Nech sa vozidlo nachádza kdekoľvek, nech sa jedná o akúkoľvek poruchu, nech k nej dôjde kdekoľvek, bude vám zaistená najvhodnejšia pomoc na mieste alebo v dielni, aby ste sa mohli vrátiť späť na cestu.
Jediný hovor na linku dostupnú 24 hodín denne 7 dní v týždni postačí k zaisteniu najlepšej pomoci za pevnú cenu zo záväzkom jeho poskytnutia na mieste do 2hodín.
Tak môže sa váš vozový park obísť bez Pirelli CQ24 International?

 
Pirelli CQ24International - dokonalé riešenie pre potreby vašej medzinárodnej prepravy.CQ24 International je konečné a najrýchlejšie riešenie akéhokoľvek defektu pneumatiky po celej Európe: od prvého zavolania, po zaistenie toho, aby sa vaše vozidlo dostalo späť na cestu čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.

Vďaka presnému plánovaniu nákladov, záruke kratších zastávok a efektívnym postupom riadenia sa CQ24International jednoducho používa. Výhodou je monitorovanie v reálnom čase, vďaka ktorému môžu byť hovory v prípade defektu skontrolované kedykoľvek bez ohľadu na umiestnenie.

 
QUALITY HAS NO BOUNDARIES
Systém CQ24International bol vyvinutý tak, aby zaručoval efektívnu, vysoko kvalitnú podporutit_2_fleet_supp.png činnosti vozového parku po celej Európe. To je dôvod, prečo sú postupy CQ24International zamerané na zaistenie pomoci do „2hodín na mieste“..
 
YOUR DIRECT LINE TO THE BEST PARTNER ON THE ROAD CQ24International je aktívny po celej Európe, vrátane bývalých sovietskych republík a spolieha sa na jedno z najorganizovanejších tiesňových centier, pomocou ktorých ponúka:
• jednotné európske telefónne číslo (vytlačené na servisnej karte)
• operátorov, ktorí zaisťujú služby na mieru v 16 európskych jazykoch
• sieť viac než 5000 predajcov pneumatík s pokrytím celoeurópskej cestnej siete
• moderné informačné systémy od zaistenia polohy vozidla po užšie stanovenie asistenčného miesta a priamu dátovú komunikáciu s vodičom pomocou SMS • počítačová správa dát o vozidle
EXCELLENT SERVICE AT A REASONABLE PRICE
CQ24International je investíciou do bezpečnosti a záruky trvalej efektivity vášho vozidla. Bez kompromisov: Spoločnosť Pirelli si v CQ24International vybrala toho najlepšieho partnera pre poskytovanie záruky riešenia závažnej poruchy.
 
MANY BENEFITS, NO SURPRISES
Poruchový servis Pirelli CQ24International spravuje všetky požiadavky vášho vozového parku, plánuje všetko od nákladov, postupov, riadenia a kontrol až po archiváciu. Pirelli CQ24Internationalodstraňuje akékoľvek pochybnosti, počínajúc cenníkom predajcov: jediný, prehľadný a platný v celej Európe, až po:
• odpoveď tiesňového centra v rovnakom jazyku ako je jazyk vodiča volajúceho o pomoc
• zrozumiteľná komunikácia
• okamžité hlásenie prostredníctvom počítača
• dohoda o úspešnom dokončení práce.
Kompletný servis uvedenia vášho vozidla späť na cestu v najrýchlejšom možnom termíne.