CAR WORLD


Optimálna rovnováha medzi výkonom a pohodlím.

P ZERO ROSSO - Directional
P ZERO ROSSO - Asymmetric
  • SPORTSummer
  • USER RATING 5
  • P ZERO Product Line

Vysoko výkonná pneumatika spájajúca výkon a pohodlie. Možná kombinácia pneumatiky P ZERO ROSSO™ Direzionale (obutie prednej nápravy) s P ZERO ROSSO™ Asimmetrico (obutie zadnej nápravy alebo na všetkých nápravách).

Vyvinutá pre moderné športové vozidlá s elektronickým riadením a systémom kontroly stability. P ZERO ROSSO™ (alebo 'Červená', ako sa prekladá do slovenčiny, ktorá je synonymom pre talianske automobilové preteky) je ideálna pneumatika poskytujúca presnú odozvu riadenia na mokrej i suchej vozovke.

Priama a asymetrická: dva odlišné dezény jazdnej plochy navrhnuté tak, aby poskytovali najlepšie športové výkony. Priamy dezén jazdnej plochy pre prednú nápravu so svojimi "šípkovými" žliabkami a pozdĺžnymi drážkami zabezpečuje vynikajúcu priľnavosť na mokrej i suchej vozovke. Asymetrická pneumatika má tri výrazné prvky: veľké bloky na vonkajšom ramene, stredové rebrovanie, semi-slick 's priečnymi žliabkami a otvorenejšími vnútornými ramenami.

K športovému výkonu dodáva pneumatika P ZERO ROSSO™ koncept pohodlia prostredníctvom špeciálnej konštrukcie karkasu, ktorý spája výkon s prvkami pohodlia typickými pre "vlajkové lode" sektoru vysoko výkonných automobilov. Pneumatika P ZERO ROSSO™ získala viac ako 200 homologizácií originálneho príslušenstva od popredných výrobcov výkonných automobilov.

KEY HOMOLOGATIONS

Kľúčová homologizácia:
Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Fiat, GM, Jaguar, Lamborghini, Lancia, Maserati, Mercedes, Peugeot, Porsche, Saab, Seat, Skoda, Volkswagen, Volvo

MÔJ OBSAH

UŽÍVATEĽSKÉ HODNOTENIE:

5

Priemerné hodnotenie.
Zvolené 1 užívateľmi.

VŠETKY OBSAHY

VERZIA PRE TLAČ


Prhľad produktov

TLAČ